Teslimat Bilgileri

abcofis.com ‘dan verdiğiniz siparişleriniz için;

 

500 TL ve üzeri siparişlerinizde kargolarınız kargo hacmine bağlı olarak anlaşmalı firmamız tarafından veya Şehirler Arası Nakliyat Ambarları ile gönderilir. Ankara içi siparişleriniz ise kendi teslimat aracımız veya Kargo ile ücretsiz olarak teslim edilir.

 

abcofis.com ’dan saat 16:30'a kadar vermiş olduğunuz siparişleriniz hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç olmak üzere, AYNI GÜN içerisinde depomuz bünyesinde yer alan ürünler Kargo personeline teslim edilir. Saat 16:30’dan sonra verilen siparişleriniz ise, hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç olmak üzere, en geç 1-3 iş günü içerisinde kargolanır. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişleriniz takip eden ilk iş günü içerisinde kargoya verilir.

 

Kargo firmasından siparişinizi teslim alırken dikkat etmeniz gereken birkaç konu vardır.

 

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

 

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden abc medya organizasyon hizmetleri san tic. sorumlu değildir.

 

Teslim edilen pakette deformasyon var mı?

 

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı talep ediniz. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. firmamıza ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.